BMW 3 leasing Warszawa – doskonały wybór na lata

Wybór BMW Direct to strzał w dziesiątkę. Wszyscy fani popularnych modeli znanych marek znajdą tutaj coś dla siebie na niezwykle korzystnych warunkach. Dodatkowym plusem jest minimum formalności oraz nieskomplikowane procedury.

Sposób zamówienia wymarzonego samochodu obejmuje jedynie wypełnienie formularza, odczytanie przysłanej wiadomości z decyzją, podpisanie umowy i odbiór auta. Ciekawy wariant stanowi BMW serii 3 w leasingu – salon: Warszawa.

BMW Comfort Lease – dlaczego warto zdecydować się na leasing samochodu?

Wyjątkowa oferta dostępna w asortymencie BMW Financial Services Polska, określana mianem BMW Comfort Lease to nic innego jak zdobywający coraz większą popularność leasing samochodowy. Od niedawna przeznaczony jest nie tylko dla firm i przedsiębiorców, ale także dla osób prywatnych, ceniących przede wszystkim wygodę oraz niezawodność rozwiązań.

Atrakcyjną ofertę wyróżniają: 

  • nieporównywalnie niższe miesięczne raty niż w przypadku tradycyjnych form kredytowania,
  • przyjazne procedury przyznania finansowania,
  • dopasowanie warunków kontraktu do indywidualnych preferencji,
  • kompleksowa obsługa w salonie,
  • ekspresowy odbiór pojazdu,
  • swobodne zakończenie umowy z możliwością wykupu przez klienta samochodu na własność, jego zwrotu, bądź wymiany na nowy model.

Atuty bycia właścicielem kultowej „trójki”

BMW serii 3 w sedanie określane jest coraz częściej mianem niezwykle luksusowej limuzyny, której pierwsze generacje powstały już w 1975 roku. Obecna wersja datę premiery miała w 2012 roku, jednak produkowana jest do dnia dzisiejszego. Popularny model bawarskiego koncernu motoryzacyjnego to połączenie świetnej jakości materiałów odpornych na zużycie, oryginalnego designu oraz budzących zainteresowanie parametrów technicznych. Te ostatnie dotyczą szczególnie dopracowanego układu hamulcowego, znakomitego układu kierowniczego oraz dynamicznego i jednocześnie oszczędnego silnika wysokoprężnego.

Osoby zastanawiające się nad wyborem najkorzystniejszego wariantu powinny przejrzeć ofertę usługową BMW 3 leasing Warszawa, dostępną na stronie BMWDirect.