BMW X3 w leasingu – komfortowa forma naboru auta

Atrakcyjna oferta obejmująca nowoczesny model auta i dogodne warunki finansowania to dosyć rzadko występujące połączenie. Zazwyczaj związane także z wieloma formalnościami i dosyć skomplikowanymi procedurami. Inaczej jest w przypadku podpisania umowy z niemieckim koncernem motoryzacyjnym, oferującym między innymi kompaktowy crossover typu SUV – BMW X3 w leasingu

Największe zalety leasingowania pojazdu

Korzyści płynących z leasingowania jest naprawdę dużo. Do najważniejszych z pewnością należy zaliczyć:

  • proste procedury, zawierające między innymi wybór wymarzonego auta i salonu, dostarczenie do leasingodawcy wymaganych dokumentów oraz określenie własnych preferencji odnośnie warunków umowy.
  • niezwykle niskie miesięczne raty w porównaniu do innych, tradycyjnych form kredytowania – leasingobiorca spłaca jedynie tę część wartości pojazdu, która w pewien sposób ulega zużyciu w trakcie trwania kontraktu.
  • mało skomplikowane reguły związane z przyznaniem finansowania, niemające wpływu na zobowiązania kredytowe klienta.
  • kompleksową obsługę w salonie.
  • ekspresowy odbiór wymarzonego samochodu.
  • swobodne zakończenie umowy w postaci wykupu użytkowanego pojazdu, jego wymiany na inny, nowszy model lub zwrotu.

Cechy szczególne, wyróżniające model BMW X3 na tle innych pojazdów

Trzecia generacja tego znanego sportowca wśród SUV-ów wyszła na rynek motoryzacyjny w 2017 roku. Zastosowanie nowoczesnych technologii zwraca na siebie uwagę. Występuje między innymi w postaci kolorowego wyświetlacza HUD, nawigacji z systemem Connected Drive, kamery cofania SurroundView oraz systemu multimedialnego umożliwiającego sterowanie dźwiękiem. Ponadto parametry techniczne powinny zadowalać każdego fanatyka motoryzacji. Bogata oferta dynamicznych silników (trzy wersje w benzynie, cztery w dieslu) oraz inteligentny napęd na cztery koła w odmianie xDrive to główne z atutow.

Najważniejsze informacje zawarte w ofercie BMW X3 leasing znajdują się na stronie internetowej BMW Direct, pod adresem: https://bmwdirect.pl/model/x3,suv.