Gry integracyjne, które pozwolą na dobrą zabawę

Wyjeżdżając na spotkanie integracyjne często przez organizatorów są wymyślane różnego rodzaju gry integracyjne, które mają nam się pomóc lepiej poznać lub po prostu miło spędzić czas w swoim towarzystwie. Zdarzają się sytuację, kiedy to sami uczestnicy zjazdu muszą wymyślić jakąś zabawę, która pozwoli dobrze się bawić. Można oczywiście wybrać na taką okazję na przykład kalambury lub śmieszniejszy typ zabawy na przykład bieg z balonem. 

Bieg z balonem

Ta gra polega na ty, że dwie osoby ustawiają się względem siebie plecami i muszą utrzymywać w odpowiedni sposób ten balon, aby nie pękł, kiedy go trzymają pomiędzy swoimi plecami. W tej grze integracyjnej chodzi o to, aby dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie przed przeciwnikami. Podczas tej konkurencji nie zabraknie na pewno bardzo dużo śmiechu oraz dobrej zabawy wynikającej ze zdrowej rywalizacji. Tutaj też jest potrzebne odpowiednie skupienie, aby nie przebić balona, co oznacza przegraną. Kiedy balon upadnie para musi go włożyć z powrotem między plecy i dalej może kontynuować rywalizację.

gry tematyczne

Szukanie różnych przedmiotów w czasie gry

Ciekawą opcją na gry terenowe w czasie wyjazdów integracyjnych jest podzielenie pracowników na kilka drużyn, aby wykonywali różne zadania przedstawione na mapach i odnajdywali przedmioty. Wygrywa ta drużyna, która pierwsza zdobędzie wszystkie potrzebne przedmioty lub wykona wyznaczone zadania. W przypadku takiej zabawy zadbamy nie tylko o kondycję współpracowników, ale też możemy pomóc im rozwijać inne umiejętności, które mogą przydać się na dalszym etapie pracy lub w życiu. Mogą to być gry tematyczne, w których zadaniem będzie znalezienie określonych przedmiotów na przykład związanych z wojskiem.